Obchodní manažer

Náplň práce:

  • zodpovědnost za obchodní činnost firmy,
  • styk s tuzemskými i zahraničními odběrateli,
  • řízení exportní politiky podniku, cenové politiky, vyhledávání nových odbytových trhů,
  • aktivní péče o stávající klienty,
  • vyhledávání nových zákazníků,
  • aktivní informování zákazníků o nabídce společnosti,
  • tvorba cenových nabídek, vyjednávání obchodních podmínek, zpracování podkladů pro zákazníky – nabídky, kalkulace, komunikace, smlouvy a objednávkové formuláře, vedení evidence došlých poptávek,
  • zpracování podkladů o cenové úrovni, příprava materiálů pro tiskové a webové výstupy, koordinace prací s externími společnostmi realizující tyto výstupy, zpracovávání zákaznických objednávek,
  • dohled nad termíny zakázek,
  • vedení poptávkového řízení,
  • marketing a příprava marketingových podkladů a zpracování informací z oblasti působnosti zaměstnavatele,
  • vedení obchodních statistik a přehledů vlastních aktivit,
  • prezentace výstupů při obchodních setkáních a poradách,
  • návrhy a zpracování nových marketingových a obchodních případů,
  • komunikace se zákazníky a stavebními firmami ohledně přípravných stavebních prací,
  • zpracování, vedení a aktualizace DB zákazníků včetně výstupů pro potřeby zaměstnavatele,
  • příprava a zajišťování výstav a prezentací výrobků,
  • logistické zajištění a zpracování podkladů pro expedici výrobků.

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání,
  • prokazatelné manažerské dovednosti,
  • komunikační a prezentační dovednosti,
  • výborná znalost angličtiny,
  • ŘP skupiny B,
  • schopnost čtení výkresové dokumentace,
  • výhodou zkušenosti v oblasti strojírenství,
  • samostatnost a schopnost hledání nových možností prodeje.

Nabízíme:

  • zajímavou práci (nejlépe na HPP), s možností vlastní organizace pracovní doby,
  • individuální přístup, zaškolení, jazykové kurzy,
  • možnost dalšího růstu,
  • fixní plat + bonusy dle obchodních výsledků,
  • plat po zkušební době: 36 - 40 tis. Kč + podíly na obratu firmy.

Nástup:

  • dle dohody

Kontakt:
e-mail: prace@bumerang.cz